Personální oddělení - kontakt

telefon: 577 610 151

TECHNIK KVALITY

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický obor
  • Znalost AJ nebo NJ
  • MS Office, ŘP B
  • Orientace v oblasti ISO 9001 IATF 16949
  • Orientace v oblasti automotive VDA, APQP
  • Samostatnost, organizační schopnosti, orientace v oblasti zpracování plastů

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky v rámci nových projektů a požadavků na kvalitu
  • Příprava dokumentace PPAP, interní dokumentace
  • Plánování kvality APQP, VDA
  • Řešení nápravných opatření
  • Implementace trvalého zlepšování
  • Provádění interních auditů

Nabízíme:

  • Zajímavé platové podmínky a firemní benefity
  • Práci ve stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti

Nástup:

  • červenec/srpen 2018

SKLADNÍK

Požadujeme:

  • SŠ, SOU (+ praxe v oblasti skladování)
  • ŘP B, VZV, zkušenosti s VZV retrak
  • spolehlivost

  • vykládaní surovin, nakládání výrobků
  • skladování, manipulace s odpady
  • kontrola skladovacích požadavků, zásob

Nabízíme:

Nástup:

  • možný ihned

DĚLNÍK – OPERÁTOR VYTLAČOVACÍ/GRANULAČNÍ LINKY

Požadujeme:

  • výuční list, SŠ (nejlépe plastikářský, strojírenský obor)
  • zkušenosti/praxe se zpracováním plastů (min. 1 rok)
  • zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu (12 h směny)
  • manuální zručnost, flexibilita, loajalita, ochota práce přesčas, nekuřák
  • uživatelská znalost PC
  • příp. oprávnění VZV

Ostatní:

  • velmi dobré mzdové podmínky po zapracování
  • požadujeme zaslání přehledu pracovní praxe, vzdělání, základních osobních údajů

Nástup:

BALIČ/BALIČKA – VYTLAČOVÁNÍ

Požadujeme:

  • zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu

Nabízíme:

  • práci v nepřetržitém provozu 12 hod. směny (2x ranní, 2x noční, 4 dny volno)
  • základní mzdu 100 Kč/hod. + příplatky + měsíční prémie (20.000 - 22.000 Kč/měsíc)
  • práce vhodná i pro ženy
  • příspěvky na stravování, stravenky, flexipasy Sodexo, 5 týdnů dovolené
  • možnost přivýdělku na přesčasových směnách