Personální oddělení - kontakt

telefon: 577 610 151

MZDOVÁ ÚČETNÍ A PERSONALISTKA

Požadujeme:

  • znalost mzdové a personální problematiky
  • orientace v mzdové a personální legislativě
  • Dobrá znalost práce na PC

Náplň práce:

  • zpracování měsíční mzdové agendy pro 100 zaměstnanců
  • koordinace výběrových řízení
  • nástup a odchod zaměstnanců

Nabízíme:

  • práci v moderním prostředí stabilní zlínské společnosti
  • možnost flexibilní pracovní doby, firemní benefity

Nástup:

  • Dohodou

LABORANT/KA KVALITY

Požadujeme:

  • min. SŠ chemického zaměření, praxe v oboru
  • Spolehlivost, komunikativnost, pečlivost

  • výrobní kontrola v laboratoři
  • nepřetržitý provoz (12 hod. směny – 2x ranní, 2x noční, 4 dny volno)

Nabízíme:

  • dobré mzdové podmínky po zapracování, firemní benefity

Nástup:

  • Dohodou

LABORANT/KA VÝZKUMNĚ-VÝVOJOVÉHO CENTRA

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ vzdělání příslušného směru, praxe v oboru vítána
  • Dobrá znalost práce na PC v MS Office

  • Příprava a hodnocení vzorků v plastikářské zkušebně
  • Obsluha měřících přístrojů
  • Analýzy vzorků metodami GC/MS, FTIR a XRF spektrometrie
  • Zpracování a vyhodnocování naměřených dat
  • Vytváření a organizace zkušebních postupů

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní zlínské plastikářské společnosti
  • Příspěvky na stravování, flexipasy Sodexho, 5 týdnů dovolené

Nástup:

  • Dohodou

DĚLNÍK – OPERÁTOR VYTLAČOVACÍ LINKY

Požadujeme:

  • Výuční list, SŠ (nejlépe plastikářský, strojírenský obor)
  • Zkušenosti/praxe se zpracováním plastů (min. 1 rok)
  • Zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu (12 h směny)
  • Manuální zručnost, flexibilita, loajalita, ochota práce přesčas, nekuřák
  • Uživatelská znalost PC
  • Příp. oprávnění VZV

Ostatní:

  • Velmi dobré mzdové podmínky po zapracování
  • Požadujeme zaslání přehledu pracovní praxe, vzdělání, základních osobních údajů

Nástup:

  • možný ihned