Personální oddělení - kontakt

telefon: 577 610 151

SKLADNÍK

Požadujeme:

  • SŠ, SOU (+ praxe v oblasti skladování)
  • ŘP B, VZV, zkušenosti s VZV retrak
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • vykládaní surovin, nakládání výrobků
  • skladování, manipulace s odpady
  • kontrola skladovacích požadavků, zásob

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
  • Zajímavé platové podmínky a firemní benefity

Nástup:

  • možný ihned

PROJEKTOVÝ MANAŽER/TECHNOLOG – extruze

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického směru (plastikářský obor výhodou)
  • Vhodné i pro absolventa
  • Komunikativní znalost AJ; znalost dalšího jazyka výhodou
  • Aktivní práce na PC /MS Office
  • Kreativita při řešení úkolů
  • Samostatnost, flexibilita, týmová práce
  • ŘP sk. B, nekuřák
  • Zkušenost z oboru automotive, zpracování plastů a znalost projektového řízení výhodou

  • Zodpovědnost za realizaci nových projektů v oblasti extruze
  • Zodpovědnost za technologické postupy extruze
  • Úpravy technologických parametrů, optimalizace technologických procesů
  • Zpracování technické a odborné dokumentace
  • Zákaznický servis

Nabízíme:

  • Zaškolení a možnost odborného růstu
  • Možnost seberealizace

Nástup:

DĚLNÍK – OPERÁTOR VYTLAČOVACÍ LINKY

Požadujeme:

  • výuční list, SŠ (nejlépe plastikářský, strojírenský obor)
  • zkušenosti/praxe se zpracováním plastů (min. 1 rok)
  • zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu (12 h směny)
  • manuální zručnost, flexibilita, loajalita, ochota práce přesčas, nekuřák
  • uživatelská znalost PC
  • příp. oprávnění VZV

Ostatní:

  • velmi dobré mzdové podmínky po zapracování
  • požadujeme zaslání přehledu pracovní praxe, vzdělání, základních osobních údajů